FAQ

Jeśli chcesz złożyć zamówienie na szablon aukcyjnych zebraliśmy tutaj szczegółowe wskazówki, które pomogą podczas zbierania informacji. Możesz się nimi kierować podczas składania zamówienia. Przede wszystkim wypełnij jednak BRIEF, który dostępny jest tutaj.

Informacje o szablonach aukcji:

  • Jeśli posiadasz materiały jak logo firmowe (sugerowane formaty: EPS, CDR, PSD, PNG, AI) dobrej jakości zdjęcia, prześlij je.
  • Jeśli mamy umieścić grafikę szablonu na Twoim serwerze FTP, zaraz po akceptacji projektu wyślij dane do logowania jak host, użytkownik i hasło.
  • Umieszczenie grafiki szablonu na darmowych serwerach typu: imageshack, fotosik nie wchodzi w grę.
  • Po otrzymaniu projektu graficznego w formie PNG, otwórz go w pełnym rozmiarze 1:1, aby zobaczyć dokładnie jak będzie wyglądał Twój szablon
  • Bądź cierpliwy, o zleceniach nie zapominamy, pracujemy wg grafiku. Jeśli nie odpiszemy na maila w ciągu 24h, wyślij go ponownie. Używaj zawsze jednego adresu e-mail do kontaktu z nami.
  • Jeśli czas realizacji się znacznie przedłuży z naszej winy dostaniesz odpowiedni rabat.
  • Jeśli będziesz miał nadal problem, którego nie możesz rozwiązać zawsze możesz napisać lub zadzwonić. Udzielamy dożywotniej darmowej pomocy technicznej na szablony, które tworzymy.
  • Nie wymagaj od nas, że będziemy Cię szkolić z zakresu używania systemu operacyjnego, programów graficznych oraz obsługi podstawowych funkcji systemowych
  • Używaj zawsze najnowszych wersji przeglądarek internetowych, ma to duże znaczenie w edycji i działaniu szablonu. Preferowana to Mozilla Firefox. Problemy może przysparzać przeglądarka Chrome oraz Internet Explorer, nie mamy wpływu na działanie edytora wizualnego Allegro w tych przeglądarkach.

Pytania i odpowiedzi

Jaki jest czas oczekiwania na projekt?
O termin realizacji projektu należy zapytać podczas składania zamówienia. Czas oczekiwania uzależniony jest od aktualnego nakładu pracy, jednak zazwyczaj wynosi ok 10 dni.

Jak edytować szablon?
Szablon edytuje się w pełni wizualnie bezpośrednio w Allegro, w zewnętrznym edytorze on-line lub też w programie instalowanym na komputerze. Szczegóły w dołączonej instrukcji.

Czy do obsługi szablonu potrzebuje znać język HTML?
Do edycji szablonu nie potrzebna jest znajomość języka programowania, jego znajomość jednak jest dodatkowym atutem i pozwala stworzyć bardziej zaawansowany opis produktu.

Czy możliwe jest przesłanie plików źródłowych szablonu?
Tak, za dodatkową opłatą. Szczegóły w cenniku.

Zatwierdziłem projekt graficzny szablonu. Co dalej?
Po zatwierdzeniu projektu graficznego, otrzymają Państwo fakturę VAT do opłacania. Po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie szablon będzie gotowy w ciągu 3dni roboczych. Gotowy szablon przesyłamy pocztą elektroniczną.

Czy do szablonu mogę wstawić dowolną ilość treści jak tekst i zdjęcia?
Tak, szablon rozciąga się automatycznie w dół, nie ma żadnego limitu długości.

Zamawiam u Państwa kolejny szablon, czy mogę liczyć na rabat?
Stali klienci są u nas traktowani szczególnie i mogą liczyć na rabat oraz szybszą realizację zlecenia.

Chciałbym w szablonie umieścić swoje zdjęcia sprzedawanego produktu. Czy jest taka możliwość?
Wszystkie zdjęcia, które chcemy umieścić w szablonie należy wysłać na zewnętrzny serwer, a następnie załadować jedno pod drugim w edytorze wizualnym. Istnieją darmowe serwisu hostingu zdjęć jak np imageshack czy fotosik. Jeśli mamy wykupiony serwer FTP, możemy tam przechowywać zdjęcia – dzięki temu ułatwia to znacznie prace ze zdjęciami. Oferujemy również usługę hostingu.

Podoba mi się jeden z projektów z Państwa portfolio. Czy istnieje możliwość odkupienia tego szablonu?
Niestety, projektujemy tylko indywidualne szablony aukcyjne. Nie ma możliwości sprzedaży projektu dotychczas wykonanego. Możemy przygotować nowy projekt w podobnym stylu.

Chciałbym promować swoje inne aukcji w moim szablonie, potrzebuje tzw. „panel aukcji”. Czy oferujecie coś takiego?
Współpracujemy z serwisami, które oferują takie rozwiązanie, chęć dodania panelu aukcji należy zaznaczyć w ankiecie dotyczącej projektu szablonu.